Galatasaray’dan Mert Hakan ve Ali Koç’a şifreli mesaj

Galatasaray Konyaspor’u deplasmanda 3 golle mağlup ederek 24. şampiyonluğuna ulaşmasının yankıları sürerken, Sarı-Kırmızılılar’ın sosyal medyadaki resmi hesabından ardı ardına Fenerbahçe’ye göndermeler yapıldı.

Yapılan paylaşımlardan birinde geçtiğimiz hafta Galatasaray’ın sahasında oynanan ve Fenerbahçe’nin tek farklı kazandığı mücadelenin ardından Sarı-Lacivertliler’in yaptığı paylaşıma göndermede bulundu.

Fenerbahçe bu galibiyet sonrası iç saha serisini sonlandırdığı “Galatasaray için Ligde bilmem kaç maçtır yenilmiyabksdvkavskdjfbksçdafbaksçdnjadlbfpbdiafbr” mesajını paylaşmıştı.

Sarı-Kırmızılılar alınan şampiyonluk sonrasında Fenerbahçe’nin geçen haftaki paylaşımını alıntılıyarak “Ligde bilmem kaç yıldır şampiyon olamıyskdokadoskodkaosdkaofjgdjıasjıKasdkjsadOasdkjsadÇaksdjkaskdjsakdjasdkadMasdHadgsfYaksdjsakdjsad” mesajını paylaştı.

K, O, Ç VE M,H,Y

Öte yandan Sarı-Kırmızılılar’ın yaptığı paylaşımda bir detay dikkat çekti. Mesajda yalnızca K, O, Ç ve M, H, Y harflerinin büyük yazılmasını taraflar fark etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir